Не менш важливим у розвитку дитини є її психічне здоров’я, тобто повноцінний психічний розвиток, комфортність особистості у соціумі, відсутність вад особистісного розвитку, здатність протидіяти стресу. Психічне здоров’я пов’язане з особливостями мислення, характеру, здібностей. Тобто психічно здорова людина це та людина яка є творцем свого життя.

Психологічний супровід дітей в закладі забезпечують:

/Files/images/IMG_8009.JPGЧумак Тетяна Іванівна, практичний психолог, кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж 23 роки.

/Files/images/IMG_8734.JPGОчередько Алла Василівна, практичний психолог, кваліфікаційна категорія: спеціаліст, педагогічний стаж 7 років.

Основні напрями роботи практичного психолога у дошкільному навчальному закладі:

  • Психологічний супровід навчально-виховного процесу;
  • робота з дітьми (адаптація до умов навчального закладу, вивчення психологічних особливостей дитини, корекція та розвиток індивідуально-психологічних особливостей);
  • формування життєвої компетентності, здорового способу життя;
  • робота з педагогічними працівниками (психологічна просвіта, консультування з актуальних питань навчально-виховного процесу, особистісної сфери);
  • робота з батьками (психологічна просвіта, консультування з питань розвитку та особливостей розвитку дітей дошкільного віку).

/Files/images/psihologi/IMG_8013.JPG

/Files/images/psihologi/IMG_8016.JPG


В закладі створені оптимальні умови для проведення психодіагностики, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи.
Провідним напрямом психологічної служби нашого закладу є виховання творчої здорової особистості шляхом інноваційних технологій.

Ми приділяємо значну увагу оздоровленню дітей завдяки арттерапії. Адже, за допомогою розробленої методики діти мають можливість висловлювати свої почуття, потреби, мотивацію поведінки діяльності спілкування, необхідні для її повноцінного розвитку та пристосування до навколишнього середовища.

Головна мета наших занять є зміцнення здоров’я , розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини. Пріоритетні напрями нашої роботи є оздоровчі технології арттерапії профілактичного спрямування: робота з піском та крупою, робота з солоним тістом, музична терапія, кольоротерапія, казкотерапія, фототерапія, лялькотерапія, ігрова терапія та використання анімаційних технік для розвитку дітей.
Консультативний день для батьків – четвер з 11:00 до 18:00

/Files/images/psihologi/IMG_8642.JPG/Files/images/psihologi/IMG_8639.JPG

У дошкільному навчальному закладі створено сенсорну кімнату.

В нашому закладі відкрилася сенсорна кімната - чарівне приміщення для релаксації, зняття стресу і розслаблення. У цій кімнаті розміщено унікальне обладнання, що дозволяє психологу допомогти дитині знайти особисту гармонію і гармонію з навколишнім світом, відновити душевну рівновагу, зміцнити нервову систему. Сенсорна кімната обладнана безкаркасними меблевими модулями, світломузикальним супроводом, ароматичними сенсорами, зоровими ефектами, інтерактивним обладнанням.

Раніше було багатьом відоме таке поняття як «кімната психологічного розвантаження», але наукова думка пішла далі. Бажання людей отримати психологічну допомогу і заряд позитивної енергії змусило впровадити новітні наукові досягнення в психологічні практики, з чого і народилися сенсорні кімнати. Дослідження в області світлотерапії і ароматерапії, музичного та колірного впливу на психіку людини дозволили поєднати всі отримані знання і результати в одному спеціально обладнаному приміщенні, яке дає комплексний і дивовижний результат.

Декоративні світлові панелі і електронні прилади управління комплексом.

Позиційне обладнання, що включає в себе безкаркасні меблі - м'які крісла, подушки і експериментальні модулі, які підлаштовуються під форму людського тіла, знімають фізичне і психічне напруження і досягаючи максимальної релаксації.

Устаткування і панелі, розвиваючі сенсорні відчуття - гіганти м'ячі, масажні дрібні предмети.

Дзеркальні елементи з підсвічуванням, що допомагають стимулювати тактильні і зорові рецептори.

Поєднання зоряного неба і розслаблюючій музикою.

Ідеальним доповненням для релаксації і відпочинку ароматичні масла, які мають різне призначення: тонізуючу, стимулюючу імунітет і розслаблюючу. Аромасвічки, аромалампи або ароматичні підвіски з сухими травами зроблять свою справу - змінять настрій, поліпшить емоційний стан.

Сенсорние відчуття при дослідженні дитиною такої кімнати відновлюють його внутрішню рівновагу, прибирають негатив. Нові навички самовладання і позбавлення від агресивності досягаються відчуттям чарівного світу такої кімнати, особливо при загальному впливі музики і ароматерапії.

/Files/images/psihologi/v0sjBN6WKUQ.jpg

/Files/images/psihologi/2__R5Ky7s4s.jpg

/Files/images/psihologi/uXo6ahXcXJs.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 107