Всеукраїнський тиждень права

2017-12-04

«Перш ніж дитина осмислить усю глибинутієї істини,

що вона – громадянин своєї країни,

і це покладає на неї великі обов’язки,

вона має навчитись платити добром за добро,

Творити своїми силами щастя і радість іншим людям»

В.О.Сухомлинський

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 579-р.

Проведення Всеукраїнського тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість кожного щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

ДНЗ (ЦРД) «Росинка» активно долучилась до проведення Всеукраїнського тижня права, розробивши план роботи для дітей усіх вікових груп та педагогічних працівників закладу. Протягом тижня проводяться різноманітні тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру; лекції та тренінги для освітян; інтегровані заняття «Мої права та обов’язки»; виставка «Маленькій дитині – великі права».

4 грудня о 17:00 вихователі Середньої групи №2, Кисленко Н.В. та Трохимчук М.С., за участю вихователя-методиста Самойленко О.О. та практичного психолога Чорної Н.В.провели ділову гру з батьками.

Вихователь-методист Самойленко О.О., у ігровій формі, розповіла притчу про права та обов’язки дитини. Наголосила на ролі усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків для повноцінного формування особистості та майбутнього громадянина правової країни.

Чорна Н.В. проінформувала батьків про типові помилки, які батьки допускають при вихованні дитини. Вдало висвітлила надмірну батьківську опіку, постійний захист дитини від помилок, перебільшену похвалу дитини, батьківську самопожертву, планування майбутнього дитини та заперечення негативних емоцій.

Вихователі вдало підібрали матеріал та у доступній формі подали інформацію для батьків. Ділова гра була насичена різноманітними вікторинами, брейнстормінгами, творчими завданнями, обговореннями різних життєвих ситуацій. Важливим моментом стало ознайомлення батьків із законом про освіту. Батьки отримали змогу застосувати нові отримані знання під час творчих дискусій та дебатів команд.

Загалом атмосфера гри налаштувала батьків та педагогів на подальшу плідну співпрацю з метою досягнення єдиної цілі – виховання свідомих громадян правової держави.

Кiлькiсть переглядiв: 72