• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Прийняли участь у Міжнародному конгресі "Освіта Київщини в європейському вимірі"

Прийняли участь у Міжнародному конгресі "Освіта Київщини в європейському вимірі"

2017-03-28

Назаренко Олена Анатоліївна відвідала конгрес з нагоди 85-річчя утворення Київської області.

28 березня у м. Бровари відбувся Міжнародний конгрес "Освіта Київщини в європейському вимірі", присвячений 85-річчю утворення Київської області. У конгресі взяли участь представники із 16 країн Європи, Північної Америки та Азії. Серед почесних гостей конгресу – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, Броварський міський голова Ігор Сапожко, Надзвичайні і Поважні Посли, відповідальні працівники посольств, керівники міжнародних організацій, фондів, освітніх програм, керівники закладів освіти Київщини, лідери учнівського самоврядування Київщини та інші. Організатором заходу виступив департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Учасників Міжнародного конгресу привітала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Пані Міністр зупинилася на чотирьох основних блоках освітньої реформи: Зміст освіти; Вчитель, який має бути відкритим до суспільства, готовим до змін; Нове управління в системі освіти, новий менеджмент, автономія школи; Нове освітнє середовище.

«Ми зараз працюємо над стандартами Нової української школи. У 2018 році ми запускаємо перший клас за новими стандартами. Але пілотувати ці стандарти ми будемо вже з нового навчального року 2017/2018», – зазначила Міністр.

Міністр освіти і науки підняла також проблему якості навчання у сільських школах, де зосереджено третину випускників – майбутніх абітурієнтів ВНЗ.

/Files/images/fizruk/KFrjm9Y5Jik.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 28