• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міжнародний день спорту заради миру та розвитку

Міжнародний день спорту заради миру та розвитку

2017-04-06

6 та 7 квітня у ДНЗ (ЦРД) "Росинка" відбулися спортивні розваги для дітей старшого дошкільного віку та їх батьків.

«ПРИГОДИ ПІРАТІВ»

Мета: виховання дбайливого ставлення до свого здоров'я; взаємин в середині невеликого колективу, інтерес до участі в розважальних програмах. Сприяти прояву у дітей особистісних якостей: вміння виконувати завдання в команді, азарт змагань, вболівання за успіх своєї команди, бажання не підвести товаришів і виконати ігрову задачу.

Попередня робота: кожна дитина малює свої власні піратські прапори, підбір музичного репертуару, розучування танцювальних номерів та девізів команд.

Подорож малюків розпочалася із зустрічі з піратами Іззі та Джеком, які розділили дітей на команди, обрали командирів, назвали кораблі та відправилися на зустріч пригодам.

Діти показали свою гарну фізичну підготовку: танцювали піратські танці, показували зарядку, змагалися у інтелектуальних та спортивних змаганнях. Татусі та матусі з азартом підтримували маленьких піратів, приймали активну участь у змаганнях, вболівали за команди.

У відкритому морі зустрівся Капітан Крюк, який намагався перешкодити подорожі маленьких піратів. Діти подолали усі перешкоди, знайшли скарби та зрозуміли, що найдорожчий скарб це ДРУЖБА!

Світлини із свята http://vyshneve-rosynka.edukit.kiev.ua/svitlini_z_povsyakdennogo_zhittya_doshkiljnogo_zakladu/prigodi_pirativ/

/Files/images/fizruk/qIQH1TGVDVI.jpg

/Files/images/fizruk/20170407_155009.jpg

/Files/images/fizruk/20170407_154356.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 30