• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Засідання РМО вихователів раннього та молодшого дошкільного віку з теми: «Створення ігрового середовища в групах раннього та молодшого віку на засадах гуманної педагогіки»

Засідання РМО вихователів раннього та молодшого дошкільного віку з теми: «Створення ігрового середовища в групах раннього та молодшого віку на засадах гуманної педагогіки»

2017-02-14

14 лютого в ДНЗ (ЦРД) «Росинка» відбулось засідання РМО вихователів раннього та молодшого дошкільного віку з теми: «Створення ігрового середовища в групах раннього та молодшого віку на засадах гуманної педагогіки».

/Files/images/rmo/20170214_095333.jpg /Files/images/rmo/20170214_100900.jpg

Учасники переглянули інтегроване заняття в молодшій групі «Зимовий гість». Вихователі молодшої групи Олена Станіславівна та Ольга Анатоліївна поділилися своїм досвідом організації ігрового середовища на основі гуманного виховання. Під час організованого виду діяльності малюки вчилися співчувати Сніговій Бабі, допомагати їй, бути люб’язними та чуйними до інших. Через сюжет і зміст заняття педагоги сприяли розвитку моральних та соціальних почуттів дошкільників, адже саме роль педагога є вирішальною у формуванні гуманних почуттів.

Гості закладу переглянули театралізоване дійство «Добро породжує добро» за участю вузьких спеціалістів та дітей молодшого віку. Метою такого заходу стало сприяння створенню в дошкільнят позитивного емоційного настрою, навчання комунікативної та невербальної поведінки, виховання доброзичливості, взаємодопомоги, здійснення психокорекції проявів агресивності та імпульсивності у дітей молодшого дошкільного віку. /Files/images/rmo/5dgNhJ-oMBY.jpg/Files/images/rmo/FdCoFabp3oU.jpg

/Files/images/rmo/20170214_102401.jpg

Голубець О.П. – вихователь-методист дошкільного навчального закладу – ознайомила запрошених педагогічних працівників району з дослідно-експериментальною роботою педагогічного колективу з теми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки".

Педагоги стали активними учасниками майстер-класу «Мовою серця», який провела керівник гуртка «Джерело фантазій», вихователь-методист – Коробкіна С.О.

Калабуліна Г. Д. – методист відділу освіти, підвела підсумки засідання РМО.

Кiлькiсть переглядiв: 18