Здоров’я - це найвище благо дароване людині природою, без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. Саме на збереження та підтримання здоров’я дітей і орієнтована робота медичних працівників дитячого садочку «Росинка».

На базі центру розвитку «Росинка» працюють кабінети:

1. кабінет лікаря;

2. маніпуляцій ний кабінет;

3. кабінет фізіотерапевтичний;

4. ізолятор;

5. аромотерапії та киснево-синглентних коктейлів;

6. масажний кабінет;

7. соляна кімната.

/Files/images/mediki/PS073233.JPG

У кабінеті аромотерапії та киснево-синглентних коктейлів діти дихають ароматичними маслами та отримують кисневі коктейлі, що позитивно впливає на ШКТ, дихальну та нервову системи.

/Files/images/mediki/PS073220.JPG

У масажному кабінеті дітям з порушенням опорно-рухового апарату отримують корегуючий масаж, який здійснює медсестра – масажист за рекомендацією лікаря - ортопеда.

/Files/images/mediki/PS073218.JPG/Files/images/mediki/PS073215.JPG
Проведення фізіотерапевтичних процедур у дошкільному закладі – це універсальний та дієвий спосіб оздоровлення або долічування дітей, які перехворіли та повернулися у дитячий колектив.

/Files/images/mediki/V61fsineknc.jpg

/Files/images/mediki/QQVarZwsV88.jpg

/Files/images/mediki/EfOf0Mqt23k.jpg

Фізіотерапевтичний кабінет оснащений медичним приладдям, що покращує роботу медичного персоналу, а саме:

1. тубус-кварц;

2. біоптрон з інфрачервоними випромінюванням;

3. нібулайзер для інгаляцій;

4. озонатор повітря;

5. кварцова лампа;

6. лампа «Солюкс».

У ДНЗ (ЦРД) «Росинка» працює басейн та сауна з інфрачервоним випромінюванням, з дітьми займається кваліфікований тренер та обов’язково присутня медична сестра, яка стежить за станом здоров’я дітей під час заняття.

Важливе роль у збереженні здоров’я відіграє збалансоване харчування, з якими діти отримують всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Додатково діти отримують вітамінні препарати, вітамін С, риб’ячий жир, фіто чаї. Весь навчальний рік діти вживають соки, сезонні овочі та фрукти (лимони, банани, мандарини і печені яблука).

/Files/images/mediki/9yD2odnjPLg.jpg

Кожна вікова група, по черзі, відвідують соляну кімнату. Соляна кімната - це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Шалений темп життя, погіршення екологічної ситуації та інші фактори, змушують весь час шукати нові методи лікування з новітніми хворобами та недугами. Одним з таких методів є солетарапія: різновидами якої є спелеотерапія та галотерапія. Солетерапія - лікування та оздоровлення сіллю.

Спелеотерапія - це (грец. speleon - печера, therapia - лікування) - не медикаментозний спосіб лікування. Суть методу полягає в лікуванні що зумовлено перебуванням протягом тривалого часу в умовах своєрідного мікросередовища печер, гротів, соляних копалень, шахт. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.

Галотерапія - це методика, завдяки якій відтворюється штучним чином мікроклімат, схожий з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами. Даний метод заснований на цілющих властивостях солі.

Сольові кімнати в дошкільному закладі «Росинка» застосовуються для:

  • загальної реабілітації і оздоровлення організму;
  • очищення й лікування дихальних шляхів;
  • оздоровлення системи кровообігу і лімфотоку;
  • сприяння виведенню шлаків;
  • стабілізації обмінних процесів;
  • отримання косметологічного ефекту, лікування захворювань шкіри;
  • внутрішнього оздоровлення та релаксації;
  • досягнення антистресової і антидепресивної ефекту;
  • для лікування всіх видів алергії і її профілактики.
Кожна вікова група дошкільного закладу має в спальній кімнаті соляну лампу та зволожувач повітря, які працюють під час сну, що є особливо необхідними саме в опалювальний сезон, коли повітря в приміщенні стає сухим та подразливим.

/Files/images/mediki/PS073181.JPG/Files/images/mediki/PS073175.JPG

/Files/images/mediki/PS073210.JPG/Files/images/mediki/PS073210.JPG

В осінньо-зимовий період зростає ризик захворюваності дітей на ГІВДШ та ГРИП, тому перед прогулянкою діти змащують слизову оболонку носа оксаліновою маззю. В кожній групі розставлені ємкості з часниковим маслом, яке має бактерицидну дію.

В літній період – оздоровчий, діти постійно перебувають на свіжому повітрі, проводяться загартовуючи процедури. Дошкільнятам подобається бігати босоніж по теплому асфальті, а потім митися у басейнах та душових кабінах.

Кожного дня, після сну, з малюками проводиться корегуючи гімнастика, точкові вправи на лиці, а також ЛФК за потребою.

В дошкільному закладі дотримується питний режим, в кожній групі є бутильована вода і діти мають змогу пити воду коли забажають, також в літні дні дотримується питний режим і на вулиці.

Ми намагаємося створити всі необхідні умови для підтримки, збереження та покращення здоров’я наших дошкільнят.

Кiлькiсть переглядiв: 228