В умовах дитячого садка ЛФК – це оздоровча технологія, метод лікувально-профілактичного впливу на дитину, що полягає в застосуванні комплексу фізичних вправ і природних чинників природи. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму – руху. Засобом ЛФК може бути будь-яка рухова активність: плавання, ходьба, фізичні вправи, заняття на тренажерах та ігри, що природно для дітей дошкільного віку.

В практиці дошкільного освітнього закладу лікувальна фізкультура – це скоріше профілактична, оздоровча та відновна фізкультура, ніж лікувальна. Лікувальна фізкультура виконує і виховну функцію. Вона виховує свідоме ставлення до використання фізичних вправ, прививає гігієнічні навички, прилучає до загартовування організму природними факторами природи. ЛФК тісно пов'язана з педагогікою і гігієною. ЛФК розвиває силу, витривалість, координацію рухів, гартує організм.

Отже, лікувальна фізкультура є природним для організму способом оздоровлення, адже всі ми пам'ятаємо фразу: "Рух – це життя!"

/Files/images/fizruk/IMG_1012.JPG/Files/images/fizruk/IMG_1010.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 41